BELYSNING / Väggbelysning / Spegellampett 10882020
nr 1088 2020
Spegellampett
1800-tal, höjd: 55 cm
Kondition: slitage, saknar ljusarm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 februari 2017
kl 18:01:58
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Spegellampett
nr 1088 2020
Spegellampett
1800-tal, höjd: 55 cm
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 450 kr |
måndag 6 februari 2017 |